GueRotkr Wallидни куки, лепливи куки, лепливи куки за висина, апстрактна шарена шема на галаксијата Doodle
Свеж

GueRotkr Wallидни куки, лепливи куки, лепливи куки за висина, апстрактна шарена шема на галаксијата Doodle

DEN 648.00

Достапно.

❥ Услуга за клиенти : Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нас, нашата услуга за клиенти ќе одговори на вашите прашања во рок од 24 часа. ❥ Прилагодена услуга : Сите наши производи поддржуваат прилагодување. Треба само да ни ги дадете сликите што ви се допаѓаат. ❥ Карактеристики на wallидни куки : лесен и издржлив. Задоволството на клиентите е наш приоритет број еден. Лесен за инсталирање. Материјалот е сигурен и издржлив. Бидејќи различните екрани, така што боите може да постојат мала разлика. ❥ Услуга за клиенти : Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нас, нашата услуга за клиенти ќе одговори на вашите прашања во рок од 24 часа. Можете да ја внесете мојата продавница за да ги видите производите со други обрасци. ❥ Купувајте со доверба : Ние сме убедени во квалитетот и перформансите на нашите производи, доколку има какви било проблеми со квалитетот со нашите производи, ве молиме контактирајте со нашата услуга за клиенти, ние ќе ви обезбедиме услуга за поврат без враќање.Materialидни куки Материјал : тврда пластика, кожа од микрофибер. Можете да ја внесете мојата продавница за да ги видите производите со други обрасци. Материјалот е сигурен и издржлив. ❥ Карактеристики на wallидни куки : лесен и издржлив. Лесен за инсталирање. Задоволството на клиентите е наш приоритет број еден. Ние ќе ви ги испратиме дизајнираните слики назад за да проверите и да потврдите дека откако ќе го добиете вашето признание, ние ќе произведуваме и испорачуваме. ❥ Wallидни куки за виси : Погодни за дома, канцеларии, затворени или отворени, хотели и така натаму. ❥ Wallидни куки за виси : Погодни за дома, канцеларии, затворени или отворени, хотели и така натаму. Materialидни куки Материјал : тврда пластика, кожа од микрофибер. ❥ Купувајте со доверба : Ние сме убедени во квалитетот и перформансите на нашите производи, доколку има какви било проблеми со квалитетот со нашите производи, ве молиме контактирајте со нашата услуга за клиенти, ние ќе ви обезбедиме услуга за поврат без враќање. Препорачана максимална висина тежина е 4,4 lb/2 kg. Тоа е совршен подарок за пријатели и роднини. Бидејќи рачно се мери, ве молиме, оставете мала грешка на големината. Можеме да ги отпечатиме вашите омилени слики на вашиот омилен производ. Препорачана максимална висина тежина е 4,4 lb/2 kg. Тоа е совршен подарок за пријатели и роднини.

Детали

Избор на клиенти