Swavecat рустикален wallиден декор дрво знак за дрво инспиративни цитати религиозни висечки знаци loveубов живее тука дрво знаци wallид декор за дневна соба дома декорација
Свеж

Swavecat рустикален wallиден декор дрво знак за дрво инспиративни цитати религиозни висечки знаци loveубов живее тука дрво знаци

DEN 2.33

Достапно.

Клиентите кои имаат потреба, ве молиме контактирајте ме во рок од 24 часа по поставувањето на нарачката, инаку ќе бидат испратени редовни стилови. Бојата е светла, а ефектот на декорацијата е добар. Апликација : Интересен дизајн на таблата додава допир на карактеристична боја во домот. За тоа како да прилагодите : прво треба да поставите нарачка. Декоративниот дрво знак имаат добар декоративен ефект. Додатоците се испорачуваат случајно. Може да се користи и како подарок за дипломирање, пензија, разни празници, како што се Велигден, пролетно летно сезонско поздравување, Денот на мајката, Денот на таткото . Тоа е добар избор за декорација на домови. Големина : 16x16in. Актерите се случајни. Знакот на дрво може да се обеси на wallидот, не е потребно собрание, што е многу погодно. Клиентите кои имаат потреба, ве молиме контактирајте ме во рок од 24 часа по поставувањето на нарачката, инаку ќе бидат испратени редовни стилови. , во спротивно, ние ќе го испратиме стилот на слика стандардно и прилагодените информации ќе бидат избришани. Знакот на дрво може да им се даде на роднините и пријателите како роденден, домаќинство, Денот на мајката пролетно лето сезонски подарок. Сцена : Можете да го користите знакот како домашна декорација, обесена на wallидот, вратата или прозорецот на дневната соба, спалната соба, кујната, бањата, просторијата за перење, предниот трем, канцеларијата, кафулето или продавницата.Материјал : Печатење знак за дрво, трајно и силно, не е лесно да се пробие. Големина : 16x16in. И ве молам контактирајте ме со какви било прашања. Потоа, ќе ме контактирате и Кажи ми ги вашите барања за прилагодување. Материјал : Печатење знак за дрво, трајно и силно, не е лесно да се пробие. -Специјалниот дизајн Моделот на секој дрвен знак е внимателно дизајниран. Услуга : Ние поддржуваме бесплатна прилагодување. Тоа е добар избор за декорација на домови. Може да се користи како wallидна декорација во спална соба, дневна соба, кујна, купатило, перална, студио, канцеларија, училница, трпезарија, бар, гаража, тремот, канцеларија, кафуле и така натаму . И ве молам контактирајте ме со какви било прашања. Апликација : Интересен дизајн на таблата додава допир на карактеристична боја во домот.

Детали

Избор на клиенти