ХОТКОС Компатибилен Со Рачен Безжичен Правосмукалка V11/V11 SE/V 12/V12 Про Замена На Батеријата Додатоци 3000 MAh.
Свеж

ХОТКОС Компатибилен Со Рачен Безжичен Правосмукалка V11/V11 SE/V 12/V12 Про Замена На Батеријата Додатоци 3000 MAh.

DEN 0.33

Достапно.

® Компатибилен Со Рачен Безжичен Безжичен Правосмукалка V11/V11 SE/V 12/V12 Про Замена На Батеријата Додатоци 3000 MAh. Ја прифаќа најновата технологија на литиум-јонска батерија. ● Стабилен квалитет на батеријата, стабилни перформанси и долг работен век. ● Напредната технологија на литиум јон обезбедува поголема густина на енергија. Нема мемориски ефект, висококвалитетна замена на батеријата, интелигентна програма против преполнување. ® Компатибилен Со Рачен Безжичен Безжичен Правосмукалка V11/V11 SE/V 12/V12 Про Замена На Батеријата Додатоци 3000 MAh. Ја прифаќа најновата технологија на литиум-јонска батерија. ● Стабилен квалитет на батеријата, стабилни перформанси и долг работен век. ● Напредната технологија на литиум јон обезбедува поголема густина на енергија. Нема мемориски ефект, висококвалитетна замена на батеријата, интелигентна програма против преполнување. Почитувани клиенти, добредојдовте во мојата продавница : ние Сме специјализирани за додатоци за правосмукалка, декорација на мебел итн! Ако ви се допаѓаат нашите производи или не го знаете моделот на производот, можете да ми испратите е-пошта за детално да одговорите. Уживајте во вашиот шопинг.

Детали

Избор на клиенти