? Зборувачи за тишиња тато шеги - тато шеги картички за возрасни и деца - смешна игра шега игра за семејство - кутија шеги со 150 лоши шеги на тато - совршен подарок за ше
Свеж

? Зборувачи за тишиња тато шеги - тато шеги картички за возрасни и деца - смешна игра шега игра за семејство - кутија шеги со

DEN 191.84

Достапно.

150 СНЕТЕ ВРЕДНОСТ ДОДЕЛНИ ПАКИ : Дали рековте „лоши шеги“ или „тато шеги“? Дали има дури и разлика? Дали дедо се шегува наоколу? Одлично! Тој ќе ужива во нашите стари шеги и за старите луѓе! Оваа игра со тато шега со карти е одлична за целото семејство. Пријателски за семејството : Не мислевме дека 101 шеги на тато се доволни, поради што нашиот сет вклучува 150 комични картички со 2 забавни шеги. Затоа, ставете ги телефоните надолу и уживајте во некои шеги на тато за време на вечерата, патните патувања или семејната игра ноќ. Останете подготвени за следната шега : Чувајте ги овие шеги на тато во задниот џеб за следната шега! Сè, од капки, една облога и шеги што предизвикуваат тато, ќе ги задржат сите да се смеат. Земете ги насекаде : без разлика дали барате игри за семејни игри за ноќ, или забавни игри за патување за следното семејство, нашите удобни и компактни тато шеги картички се совршени за да ги земете каде и да одите. Совршен подарок : Советници со зборови тато шеги прават одлично порибување, подароци за ден на татковци од деца или подароци за роденден за татковци и татковци. Нема посебна пригода? Во ред е! Секогаш е одлично време за подарок за шега на тато!. 150 смешни шеги што ќе го задржат целото семејство да се смее! Дел умен и дел стон достојни, овие шеги на тато се забавни за деца од сите возрасти!. Прашање : Што му рече на мајката Спајдер на тинејџерскиот пајак?. Одговор : Вие поминувате премногу време на Интернет.

Детали

Избор на клиенти