NOTONPARTS WSV122R Копче за рачка за воланот W/ гумен ракав Компатибилен w/ Deон Deere Компатибилен w/ Case IH Tractor Mawer Backhoe Loader и многу други тешки капацитети на други брендови , црве?
Свеж

NOTONPARTS WSV122R Копче за рачка за воланот W/ гумен ракав Компатибилен w/ Deон Deere Компатибилен w/ Case IH Tractor Mawer

DEN 1.33

Достапно.

Број на дел : WSV122 R. Компатибилен со Tractorон Дер Трактор и многу други брендови на тешки машини. Пакетот вклучува : копче и совпаѓање редовни и длабоки говорници и гумен ракав. Препорачани за камионџии Постари дневни возачи оневозможени или хендикепирани возачи и луѓе со болка во зглобот. Производ за задниот дел со висок квалитет. Ве молиме, внимателно проверете ги сите слики и броеви на делови во списокот за да бидете сигурни дека тоа е точен производ што ви треба дел од делот : WSV122 R Примена : Компатибилен со Tractorон Дер трактор компатибилен со Нов Холандија трактор компатибилен со Универзална фарма и Трактор за тревник компатибилен со молин трактор компатибилен со трактор 2 N 8 N 9 N NAA 600 700 800 900 2000 3000 4000 5000 Компатибилен со многу други брендови на тешки машини компатибилна опрема Тип на опрема : Комбинирач на косилка за натоварувач на задниот дел на задниот дел вклучува : копче и совпаѓање на редовни и длабоки говорници и не можат да бидат компатибилни : не можат да бидат компатибилни : не можат да бидат компатибилни : со машини Deон Деер подолу кои користат управувач AM131662. Тие бараат дополнителен заграда за да седне правилно на тркалото (ако имате некоја од овие машини, исто така, набавете комплет за адаптер за копче за вртење PM00950) LX279 GT225 GT235 LTR155 LTR166 Секое прашање Ве молиме контактирајте со нас, ќе дадеме се од себе за да ви ги сервисираме.

Детали

Избор на клиенти