Коркерс Екстремна Ледена Шнола-Цврсти И Издржливи Шноли За Чевли - 28 Големи Шила
Свеж

Коркерс Екстремна Ледена Шнола-Цврсти И Издржливи Шноли За Чевли - 28 Големи Шила

DEN 1119.84

Достапно.

100% гума. Произведено во САД и Увезено. Гумен ѓон. Разновиден : ремен за брзо ослободување и систем за тока за лесно вклучување/исклучување. Безбедно : Обликуваните гумени ѕидови на прстите, петицата и страните обезбедуваат супер издржливо, сигурно вклопување. Влечење : ВЛЕЧЕЊЕ 28 издржлива конструкција со скокови на петицата и топката на стапалото за влечење мраз каде што ви е најпотребно. Тежина : 2 фунти 8 мл/пар. Големини : М : 11,25 Х 4 Инчи. Л : 12,75 Х 4,25 Инчи. XL : 13,5 X 4,5 Инчи. ХХЛ : 14.25 Х 4.75 Инчи. Спорт тип : одење.

Детали

Избор на клиенти