Маж за испорака на скутер печатени чорапи за појавување на бои Атлетски колени високи чорапи за жени мажи
Свеж

Маж за испорака на скутер печатени чорапи за појавување на бои Атлетски колени високи чорапи за жени мажи

DEN 191.84

Достапно.

Ултра лесен вклопување, удобно за носење. Направени во САД или увезени. Подготвување на рацете или машината што може да се пее, не впивајте долго време, не бели бели, а температурата на течноста за перење не треба да надминува 45ºC. Материјал : Овие модерни чорапи за блокирање во боја се изработени од хемиска ткаенина од влакна, големото хемиско влакно има подобра апсорпција и удобност, викнување на пот, дишење, лесен и отпорен на абење ;.Хемиски влакна.

Детали

Избор на клиенти