Пченка Црвен Цвет Уметност Сликарство Едноставност Четка За Заби Држач За Пенкало Кригла Керамички Држач Чаша За Моливи
Свеж

Пченка Црвен Цвет Уметност Сликарство Едноставност Четка За Заби Држач За Пенкало Кригла Керамички Држач Чаша За Моливи

DEN 3.00

Достапно.

Надворешноста на држачите има светло бела основа за слика. Совршен за средување на вашето биро, шалтер, комода или маса дома или во канцеларија. Карактеристика : - мултифункционален држач за цилиндри; - Светло бел држач надвор за слика; - Силен и висококвалитетен керамал : издржлив за употреба; - Модерен, едноставен дизајн : одличен за поголемиот дел од бирото или домашниот декор; -Совршен За средување на вашето биро, шалтер, комода или маса дома или во канцеларија; - Погоден За различни прилики во секојдневниот живот, Како што се пиење кригла, чаша за заби, складирање на основни работи и алатки во канцеларијата, па дури и садење цвеќиња. Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар;; 9,6 см (4 инчи) во висина;; 350 мл (12оз);. Модерен, едноставен дизајн одличен за поголемиот дел од бирото или домашниот декор. Класификација : Пенхолдери, Четка За Заби, Кригла. Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар;; 9,6 см (4 инчи) во висина;; 350 мл (12оз);. Класификација : Пенхолдери, Четка За Заби, Кригла. Материјал : Силна, керамичка конструкција. Карактеристика : - мултифункционален држач за цилиндри; - Светло бел држач надвор за слика; - Силен и висококвалитетен керамал : издржлив за употреба; - Модерен, едноставен дизајн : одличен за поголемиот дел од бирото или домашниот декор; -Совршен За средување на вашето биро, шалтер, комода или маса дома или во канцеларија; - Погоден За различни прилики во секојдневниот живот, Како што се пиење кригла, чаша за заби, складирање на основни работи и алатки во канцеларијата, па дури и садење цвеќиња. Материјал : Силна, керамичка конструкција.Материјал : Силна, Керамичка конструкција Количина на пакет : 1 x penholder Keywords : Кригла,Афион Од Пченка,Чаша,Уметничко Сликарство,кригла За Пиво,ВЕЛИКА британија,шолја За Кафе,Ден На Сеќавање,шолја За Кафе,Црвен Цвет,Канека,Опиум,Чаша За Чај,Декорација,Чаша За Млеко,Керамичка Кригла,роденденски Подарок Овој држач за цилиндри нуди мултифункционална карактеристика која е погодна за различни прилики во секојдневниот живот, како што се како кригла за Пиење, стакло за заби, складирање На Основни Работи И алатки во Канцеларијата, па дури и садење цвеќиња. Изработен од силен и висококвалитетен керамал, тој е цврст и издржлив за употреба.Капацитет : 350 мл. Капацитет : 350 ml Size : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар;9,6 см (4 инчи) во висина;350 ml (12oz);Класификација : Пенхолдери, Четка За Заби, Мугфеатура : -мултифункционален држач за цилиндри-Светло бел држач надвор за слика-Силен и висококвалитетен керамал : издржлив за употреба-Модерен, едноставен дизајн : одличен за поголемиот дел од бирото или домашниот декор-Совршен За уредување на вашата работна маса, шалтер, комода или маса дома или во канцеларија-погоден за различни прилики Во секојдневниот живот, Како што се пиење кригла, чаша за заби, чување на основните работи И Алатки Во канцеларијата, Па Дури И Садење Цвеќиња.

Детали

Избор на клиенти