Капа за кофи за жени, капи за корпи со пилешки грутки, пакувања за патувања на плажа, капа на отворено капаче
Свеж

Капа за кофи за жени, капи за корпи со пилешки грутки, пакувања за патувања на плажа, капа на отворено капаче

DEN 191.84

Достапно.

Полистер. Увоз. Затворање на копчињата. Само миење на рацете. ✔ 【Материјал и големина】 : Нашата персонализирана капа за пица за пица е направена од 100% лесен полиестер, кој е удобно да се носи цел ден. Лесно да се спакува и да се тркала во торбата и џебот. Една големина најмногу се вклопува (надворешен дијаметар : 17,5 см / 6,9inch, внатрешен дијаметар : 15см / 6инч, круна : 8cm / 3.2inch, гребена : 7cm / 2.7inch). ✔ 【Совршен персонализиран подарок】 : Летото доаѓа! Печатете го вашето домашно милениче на нашата сопствена капа за корпи за унисекс. Може да биде кучиња, мачки, мајмуни, ферети, игуани, птици, заморчиња, риби, хрчаци и сл. „Ден, Денот на благодарноста, роденденот. ✔ 【Повод】 : Летните капачиња на отворено помагаат да ве заштитат од штетните сончеви зраци и да ве одржуваат кул и удобни. или тинејџери.флат - Топ круна. ✔ 【Прилагоден чекор】 : Сè што треба да направите е да испратите висококвалитетна фотографија со лицето на вашето домашно милениче, а остатокот да ни го дадете. Ако имате само целосна компјутерска компјутерска работа, ние исто така можеме да ви го намалиме.1.Клик на жолтото Копче 'прилагодено сега'.2.Дади Фото/име за добра резолуција. ✔ 【Внимание ве молам】 : Фотографиите што ги отпечативме е вашата поставена фотографија. Доколку е потребно, можете да ни испратите слика за добра резолуција. Шапката за рибар е прилагодена, ако нема проблем со квалитетот, ние не прифаќаме враќање, благодарам за вашата разбирање.Ако сакате да видите појасен преглед, можете да контактирате со нашата услуга за клиенти и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа. Лето доаѓа! Печатете го вашето домашно милениче на нашата сопствена капа за корпи за унисекс. Може да бидат кучиња, мачки, мајмуни, ферети, игуани, птици, заморчиња, риби, хрчаци, итн. Ве молиме повеќе шармантни меѓу толпата!.

Детали

Избор на клиенти