Боја слонови носат куќиште за прекинувач за складирање на торбички за складирање на торбички со додатоци со картички со слот за картички
Свеж

Боја слонови носат куќиште за прекинувач за складирање на торбички за складирање на торбички со додатоци со картички со слот

DEN 303.84

Достапно.

Фелт крпа+полиестер. Направени во САД или увезени. Големина : Големината на торбата за складирање на играта е 10 "x 4,5" x 5,5 ", со 5 вградени слотови за картички за игра за удобно складирање. Материјал : Нашата торба за складирање е изработена од висококвалитетна чувствувана крпа, која е издржлива, мека и нема да ја изгребат вашата конзола за прекинувач. Капацитет : торбата за складирање со 5 вградени слотови за картички за игри, така што лесно можете да ги носите омилените игри. Забелешка : Само торбата за складирање е на продажба, другите додатоци се само за повикување. Одличен подарок : Случајниот случај за преносно складирање е одличен избор за подароци за жени и мажи на роденден, годишнина, Денот на благодарноста, Божиќен подарок. Услуга : Ако имате какви било прашања во врска со ова куќиште за складирање за прекинувачи и додатоци, ве молиме слободно контактирајте не. И ако не сте задоволни од тоа, ве покривме. Почувствувајте крпа+полиестер. Направено во САД или увезена. Големина : Големината на торбата за складирање на игри е 10 "x 4,5" x 5,5 ", со 5 изградени -Во слотови за картички за игра за удобно складирање. Материјал : Нашата торба за складирање е изработена од висококвалитетна чувствувана ткаенина, која е издржлива, мека и нема да ја гребе вашата конзола за прекинувач. Капацитет : торба за складирање со 5 вградени слотови за картички за игри, така што лесно можете да ги носите омилените игри. Белешка : Само торбата за складирање е на продажба, други додатоци се само за повикување. Одличен подарок : Случајниот случај на преносно складирање е одличен избор за подароци за жени и мажи на роденден, годишнина, Денот на благодарноста, Божиќен подарок. Услуга : Ако имате какви било прашања во врска со овој случај за складирање за прекинувачи и додатоци, Ве молиме слободно контактирајте не. И, ако не сте задоволни од тоа, ве покривме. Носачки куќиште за прекинувач Конзола за заштитен држач за складирање на торбички со додатоци за игри со картички, преносни, само торбички, дизајн на шема.

Детали

Избор на клиенти