Пума унисекс-возрасна тазон 6 Ири wn патики
Свеж

Пума унисекс-возрасна тазон 6 Ири wn патики

DEN 0.33

Достапно.

100% синтетичка кожа. Направени во САД или увезени. Гума ѓон. Моден и функционален дизајн : Елегантна и рационализирана силуета комбинира стил и функционалност што го издвојува овој чевли од останатите. Еластичен и здрав материјал : Синтетичката кожа горната обезбедува дополнителна издржливост и поддршка. Удобно вклопување : Седлото од средниот ред овозможува максимално вклопување и удобност. Апсорпција на шок : потпетицата Ева и ТПУ го апсорбираат влијанието и обезбедува зголемена стабилност. Една елегантна, рационализирана силуета го издвојува чевлите Пума Тазон 6 од останатите. Оваа стилска патика спортува синтетичка кожа горната со седло на средниот ред за максимално вклопување и удобност, додека Ева во потпетицата апсолутира. Пума е глобален атлетски бренд кој успешно ги спојува влијанијата од спортот, животниот стил и модата. Уникатната перспектива на индустријата на Пума ги испорачува неочекуваните обувки за спортски преовладувачки стил, облека и додатоци, преку техничка иновација и револуционерен дизајн.

Детали

Избор на клиенти