Шампион 126c Општа Намена Црна Оксид Вежба Сет, ХСС 705 а-З серија, 26-Парче
Свеж

Шампион 126c Општа Намена Црна Оксид Вежба Сет, ХСС 705 а-З серија, 26-Парче

DEN 0.67

Достапно.

А Преку З. 118 Степен Точка, пареа оксид. Произведено во САД. Директно Стебло Челик Со Голема Брзина. Дупчење За Општа Намена. А Преку З. 118 Степен Точка, пареа оксид. Произведено во САД. Директно Стебло Челик Со Голема Брзина. Дупчење За Општа Намена. Од Производителот Општа намена пресврт вежба. Челик со голема брзина со површина обработена со црна завршница на оксид на пареа за отпорност на триење и подобрено придржување на течноста за ладење. Директно Стебло, џоббер пресврт вежба 118 степен точка. Произведено во САД.

Детали

Избор на клиенти