Комплет за преносни алатки за фиоки Sealey 2 со комплет за алатки 90 парчиња - S01055
Свеж

Комплет за преносни алатки за фиоки Sealey 2 со комплет за алатки 90 парчиња - S01055

DEN 1.33

Достапно.

Сеопфатен опсег на често користени рачни алатки. 1/4 "и 1/2" SQ Drive Reversible Ratchet Crenches. Вклучува 1/4 "и 1/2" SQ Drive приклучоци, хексадецимални копчиња, комбинирани прегратки, шрафцигери, бит сет и додатоци. Алатките имаат меки рачки за зафаќање за удобност и контрола. Сместен во цврсти, целосно преносни метални алатки. Сеопфатен опсег на често користени рачни алатки. 1/4 "и 1/2" SQ Drive Reversible Ratchet Crenches. Вклучува 1/4 "и 1/2" SQ Drive приклучоци, хексадецимални копчиња, комбинирани прегратки, шрафцигери, бит сет и додатоци. Алатките имаат меки рачки за зафаќање за удобност и контрола. Сместен во цврсти, целосно преносни метални алатки. Опис на производот Сеопфатен опсег на често користени рачни алатки. Вклучува 1/4 "и 1/2" SQ Drive Socket Set, Hex Keys, Spanners, Pliers, Screwderivers и Bits. Сместен во цврсти, целосно преносни метални алатки. Сет содржи : 1 x преносна алатка за градите 2 фиока со комплет за алатки 90 PC.

Детали

Избор на клиенти