CK Глобал Ниско-профил Навалување Тв Ѕид Држач Со Вграден Во Дух Ниво ЗА LG ТВ 32-инчен Модел: 32LS3500 .
Свеж

CK Глобал Ниско-профил Навалување Тв Ѕид Држач Со Вграден Во Дух Ниво ЗА LG ТВ 32-инчен Модел: 32LS3500 .

DEN 1.33

Достапно.

Нова, црна боја, Брз и лесен за инсталирање, бесплатен хардвер за монтирање. Одговара од 25 инчи до 65 инчи големина НА ТВ екранот. Безбедносната завртка се користи за да се избегне движењето На Телевизорите откако ќе го закачите на ѕидниот држач. Дух Ниво Меур за леснотија НА монтирање И ДА БИДЕТЕ сигурни ДЕКА ТЕЛЕВИЗОРОТ е на ниво. Повеќе точки за прицврстување на задното место што го прави погоден и за обетка и за ѕидови од тули. Ригорозно тестиран стрес за да се обезбеди сигурност, безбедност и мир на умот. Мазна обоена метална површина, Безбедносна Врска со Бравата. Клучни Спецификации агол На Навалување : 10 Степени Максимално Оптоварување : 80 Кг(176 кб) Растојание Од Ѕид : 30мм (1,18 инчи) Димензии : 650 х 425 мм (25,59 х 16,73 инчи) Веса : Макс 600х400мм (23, 62х15, 74 инчи) (75х75мм(2, 95х2, 95 инчи), 100х100мм(3, 93х3, 93инч), 200х200мм(7, 87х7, 87инч), 400х400мм(15, 74х15, 74инч), 400х200мм(15, 74х7, 87инч), 600х400мм(23, 62х15, 74 инчи)). Ве молиме потврдете Ги Димензиите ЗА Монтирање НА ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР И Големината на Екранот пред да ги купите. CK Глобал Ниско-профил Навалување Тв Ѕид Држач Со Вграден Во Дух Ниво ЗА LG ТВ 32-инчен Модел : 32 LS3500.

Детали

Избор на клиенти