CRZ Јога Менс лесен атлетски голф џогери панталони - обични патеки за вежбање со џебови со џебови
Свеж

CRZ Јога Менс лесен атлетски голф џогери панталони - обични патеки за вежбање со џебови со џебови

DEN 2.33

Достапно.

Обезбедете најудобна спортска облека. Создадете позитивен и здрав спортски животен стил. Добредојдовте изненадувања и можности во животот. 90% полиамид, 10% еластан. Увезени. Затворање на патент. Памучна мека ткаенина, дишење и 4-насочно истегнување за флексибилно движење. Отпорен на вода и брзо суво ве одржува свежи. Две странични џебови за патент за складирање на телефонски, паричникот на паричникот додека работите надвор или облечете на отворено. Тенок затегнат џогери со еластични манжетни со ребрести и дво-зашиени дизајн на препоните, обезбедуваат стилски и не-славен изглед. Еластична лента за половината со влечење за подобрена удобност и вклопување. Менс обични панталони од пот од 29 инчи. Совршени атлетски панталони за одење, тренингот, теретана, трчање, пешачење или лежење. 90% полиамид, 10% еластан. Увезени. Затворање на патент. Памучна мека ткаенина, дишење и 4-насочно истегнување за флексибилно движење. Отпорен на вода и брзо суво ве одржува свежи. Две странични џебови за патент за складирање на телефонски, паричникот на паричникот додека работите надвор или облечете на отворено. Тенок затегнат џогери со еластични манжетни со ребрести и дво-зашиени дизајн на препоните, обезбедуваат стилски и не-славен изглед. Еластична лента за половината со влечење за подобрена удобност и вклопување. Менс обични панталони од пот од 29 инчи. Совршени атлетски панталони за одење, тренингот, теретана, трчање, пешачење или лежење.

Детали

Избор на клиенти