Кујнски Торби За Намирници За Повеќекратна Употреба Рози-Црно-Пес-Карирани Торби За Пазарење Што Се Перат Преклопливи Торбички За Торбички За Подароци Издржливи
Свеж

Кујнски Торби За Намирници За Повеќекратна Употреба Рози-Црно-Пес-Карирани Торби За Пазарење Што Се Перат Преклопливи Торбички

DEN 1.33

Достапно.

Произведено во САД или Увезено.полиестер. Сите Преклопливи Торби За Повеќекратна Употреба Се Изработени Од Полиестерска Ткаенина Која Е Лесна, Но Цврста И Сите Шевови Се Зајакнати Со Лента За Пристрасност Што Ги Прави Вреќите За Повеќекратна Употреба Доволно Силни За Да Спакуваат Тешки Намирници. торба за купување. Xlarge Капацитет : Нашите Големи Торби За Купување Намирници Можат Да Соберат Над 50 Килограми. Мултифункционален : Одличен За Сликање И Украсување Проекти Дома, На Училиште Или Во Камп, Додадете Свој Допир Со Боја И Други Занаетчиски Алатки За Персонализирани Торби За Подароци На Вашите Најблиски. Купете Малку Винил Хартија За Пренос На Топлина На Железо-На Пренесете Ја На Торбата, Исто Така, Може Да Направи Вез. Миење Раце Само. Еко-Пријателски : Одговорен За Спасување На Планетата Со Тоа Што Не Избираме Хартија Или Пластични Кеси, Одиме Зелено, Го Носиме Нашиот Живот На Шарен И Креативен Начин. Мултифункционален : Одличен За Сликање И Украсување Проекти Дома, На Училиште Или Во Камп, Додадете Свој Допир Со Боја И Други Занаетчиски Алатки За Персонализирани Торби За Подароци На Вашите Најблиски. Издржливост : 15 "Х 15,7" (38 Х 40см) Со Две Армирани Рачки Со Големина 1 "В Х 9,4" Л (24 Должина См), Погодно За Носење Во Рака или Носење На Рамо, Доволно Цврсто За Сите Видови Секојдневна Употреба. Сите Преклопливи Торби За Повеќекратна Употреба Се Изработени Од Полиестерска Ткаенина Која Е Лесна, Но Цврста И Сите Шевови Се Зајакнати Со Лента За Пристрасност Што Ги Прави Вреќите За Повеќекратна Употреба Доволно Силни За Да Спакуваат Тешки Намирници. Полиестер поставата. Издржливост : 15 "Х 15,7" (38 Х 40см) Со Две Армирани Рачки Со Големина 1 "В Х 9,4" Л (24 Должина См), Погодно За Носење Во Рака или Носење На Рамо, Доволно Цврсто За Сите Видови Секојдневна Употреба. полиестер. Xlarge Капацитет : Нашите Големи Торби За Купување Намирници Можат Да Соберат Над 50 Килограми. Мултифункционален : Одличен За Сликање И Украсување Проекти Дома, На Училиште Или Во Камп, Додадете Свој Допир Со Боја И Други Занаетчиски Алатки За Персонализирани Торби За Подароци На Вашите Најблиски. Издржлив : Кога Торбата Е Скршена Во Нормална Употреба Во Рок Од 1 Година, Ние Ќе Резервираме За Замена Бесплатно. Купете Малку Винил Хартија За Пренос На Топлина На Железо-На Пренесете Ја На Торбата, Исто Така, Може Да Направи Вез. торба за купување. Издржлив : Кога Торбата Е Скршена Во Нормална Употреба Во Рок Од 1 Година, Ние Ќе Резервираме За Замена Бесплатно.

Детали

Избор на клиенти