Uxzdx cujux креативна бука музичка кутија Дрвена база свадба годишнина роденден Божиќ Денот на вineубените Денот на домот
Свеж

Uxzdx cujux креативна бука музичка кутија Дрвена база свадба годишнина роденден Божиќ Денот на вineубените Денот на домот

DEN 2.67

Достапно.

Добро изработка, издржлива. Исклучителен изглед ,. Елегантен и класичен, карактеристичен. Лесен и компактен, лесен за носење и складирање. Материјалот е здрав и еколошки. Пет отрови, безбедни за употреба!. Лесен и компактен, лесен за носење и складирање. Добро изработка, издржлива. Исклучителен изглед ,. Елегантен и класичен, карактеристичен. Лесен и компактен, лесен за носење и складирање. Материјалот е здрав и еколошки. Пет отрови, безбедни за употреба!. Лесен и компактен, лесен за носење и складирање. Име : Музичка кутија : 11*15cmmaterial : Wooduss : роденден, Божиќ, свадба, Ден на вineубените (подарок) Список на пакување : Музичка кутија*1 парчиња (не вклучувајќи и поставени предмети) фино изработка, трајно. Исклучителен изглед, елегантен и класичен, карактеристичен. Светла тежина и компактен, лесен за носење и складирање. Материјалот е здрав и еколошки. Пет отрови, безбедни за употреба! Лесна и компактна, лесна за носење и складирање.1 *Димензиите се мерат рачно, може да има грешки, ве молиме разберете.2 *Поради разликата во светлината, разликата помеѓу сликата и предметот, Погледнете го вистинскиот производ, ви благодарам многу. Од груба обработка до готови производи, секој детал вклучува мудрост и пот на занаетчии.

Детали

Избор на клиенти