Мини алуминиумски овални ситнички ракави 2.0мм х 10мм - 100 парчиња
Свеж

Мини алуминиумски овални ситнички ракави 2.0мм х 10мм - 100 парчиња

DEN 2.33

Достапно.

2,0мм мини алуминиумски овални ракави на водачи. Одлично за линијата и лидерот на монофиламент. Бурр бесплатно. Висока сила. Добро за моно до 350lb. Овие се одлични за вашите потреби за местење. Секогаш подобро да одите малку поголеми на Crimp од големината на линијата. Отпорен на корозија. Добра за местење мами.

Детали

Избор на клиенти