vvfelixl бебешки мијалници памук слатки жирафи бебе бебе муслински мијалници меко бебе за лице за новороденчиња за новороденчиња бебешки марамчиња, 11,8 х 11,8 инчи, 3 паку
Свеж

vvfelixl бебешки мијалници памук слатки жирафи бебе бебе муслински мијалници меко бебе за лице за новороденчиња за новороденчиња

DEN 223.84

Достапно.

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бања за мали деца. Апсорпција : Како абсорбенти за миење садови, направени со 100% органски памук за дишење, една од најпознатите апсорбирачки влакна на располагање. Разноврсна употреба миење со топла вода помала од 40 ℃; Не користете белило и други детергенти; Не е погодно за впивање долго време; Може да се пегла, а не да се исчисти.

Детали

Избор на клиенти