Пулуз мажи жени бејзбол капа со j-кука тока монтирање и завртка за GoPro Hero10 Black / Hero9 Black / Hero8 Black / 7/6 / 5
Свеж

Пулуз мажи жени бејзбол капа со j-кука тока монтирање и завртка за GoPro Hero10 Black / Hero9 Black / Hero8 Black / 7/6 / 5

DEN 3.00

Достапно.

90% памук. Затворање на тока. Пулуз бејзбол капа со монтирање на фотоапаратот од предната страна, која е дизајнирана да ја прикачи вашата акција камера, можете да ја носите додека играте голф, тренинг, качување, патување или разгледување. Унисекс паметната стилска капа на бејзбол е екстремна мала тежина, нема да почувствувате непријатности, прилагодлива големина за водење вежби и активности на отворено сите сезони. Mount Mount & Screw е со висок квалитет што може цврсто да ја задржи камерата добро избалансирана за да ви обезбеди убави снимки без потреба од раце. Солидна професионална капа е изработена од високо квалитетен материјал, не е лесно да се деформира и да се избледи без разлика колку пати ќе го измиете. Уживајте во животот и пукајте незаборавни моменти без очигледно чувство за тежина!. Пулуз бејзбол капа со j-кука тока монтирање и завртка за Go Pro Hero10 Black / Hero9 Black / Hero8 Black / 7/6/5, за дејствување на dji osmo, за Xiaoyi и други акциони камери. Уживајте во животот и пукајте незаборавни моменти без очигледно чувство за тежина!.

Детали

Избор на клиенти