Најдобар адаптер за AC/DC за XGody T10N XGody D101-HD 3G GPS фаблет 10.1 '' Двојно јадро Андроид таблет компјутер за напојување кабел кабел PS wallид полнач Влез: 100-240 VAC WAS Worldwide Користете
Свеж

Најдобар адаптер за AC/DC за XGody T10N XGody D101-HD 3G GPS фаблет 10.1 '' Двојно јадро Андроид таблет компјутер за напојување

DEN 1184.00

Достапно.

Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. Ви благодарам!. Adapter Bestch AC / DC за XGody T10 N XGody D101 -HD 3 G GPS фаблет 10.1 '' Двојно јадро Андроид таблет компјутер за напојување кабел кабел ПС wallид полнач Влез : 100 - 240 VAC World World Wide Mows PSU. Adapter Bestch AC / DC за XGody T10 N XGody D101 -HD 3 G GPS фаблет 10.1 '' Двојно јадро Андроид таблет компјутер за напојување кабел кабел ПС wallид полнач Влез : 100 - 240 VAC World World Wide Mows PSU.

Детали

Избор на клиенти