Тојвиан Избришете Потопло Автомобил Грејач Автомобил Марамчиња Пренослив Грејач На Автомобил Влажни Марамчиња Грејач За Бебиња Бришач За Бебиња Потопло За Брише?
Свеж

Тојвиан Избришете Потопло Автомобил Грејач Автомобил Марамчиња Пренослив Грејач На Автомобил Влажни Марамчиња Грејач За Бебиња

DEN 153.28

Достапно.

- Дизајнот на греењето може брзо да загрее повеќе листови горни марамчиња додека ги одржува влажните марамчиња на дното влажна бебешка пелена потопла. Ако сакате, ние исто така можеме да го замениме според вашето барање!. ГРЕЈАЧ за БРИШЕЊЕ ПЕЛЕНИ користи Грејач За Влажно Ткиво : ставете го овој грејач За бришење на кутијата за влажно ткиво, грејачот паметно ги одржува марамчињата на врвот на кутијата потопло. - Овој грејач за бришење е компатибилен со која било марка марамчиња за бебиња, само инсталирајте грејач на потопло за капакот на влажното ткиво за Возилото. ГРЕЈАЧ за БРИШЕЊЕ ПЕЛЕНИ користи Грејач За Влажно Ткиво : ставете го овој грејач За бришење на кутијата за влажно ткиво, грејачот паметно ги одржува марамчињата на врвот на кутијата потопло. ИЗБРИШЕТЕ ПОТОПЛО за возилото Ставете го овој грејач За бришење на кутијата за влажно ткиво, грејачот паметно ги одржува марамчињата на врвот на кутијата потопли. Пакет Листа 1 x избришете потопло 1 x Usb Кабел Карактеристики-Боја : Небо-сина Пелена Избрише Грејач-Големина : 11, 80 X7, 80 X2, 00cm/4, 64 X3, 07 X0 бебе брише грејач.

Детали

Избор на клиенти