Хемотон 4 парчиња Алатки За Маникир Метален Тампон За Нокти Блок За Нокти Акрилни Додатоци За Нокти Датотеки За Нокти За Жени Тампони За Нокти Нерѓосувачки Челик Се
Свеж

Хемотон 4 парчиња Алатки За Маникир Метален Тампон За Нокти Блок За Нокти Акрилни Додатоци За Нокти Датотеки За Нокти За Жени

DEN 267.20

Достапно.

професионален маникир постави одличен подарок за девојки кои ја сакаат уметноста на ноктите како подарок За денот На Вљубените, подарок за роденден, божиќен подарок или . АЛАТКИ за ПЕДИКИР Широка употреба : овие метални датотеки за нокти се погодни за поднесување нокти, нокти на нозете, акрилни нокти и лажни нокти, исто така добри за дома и за користење салон за нокти, тие одговараат и за мажи и за жени. -Датотеката за нокти од нерѓосувачки челик е силна и отпорна на абење, може да го задржи интегритетот на површината за поднесување по повеќекратна употреба Блок за Брусење на ноктите.

Детали

Избор на клиенти