Г4фри женски тениски тениски хеланки со џебови вкрстени половини со јога хеланки со здолниште
Свеж

Г4фри женски тениски тениски хеланки со џебови вкрстени половини со јога хеланки со здолниште

DEN 1.67

Достапно.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. 76% најлон, 24% спандекс. Увезени. Еластично затворање. Дизајн на вкрстена половината : Овие здобиени хеланки се дизајнирани да се вклопат удобно, без да копаат или да се лизгаат надолу, осигурувајќи дека остануваат на место во текот на денот. Здолништа со хеланки прикачени : Комбинирајте ја удобноста и покриеноста на хеланките со стилски изглед на здолниште, обезбедувајќи безбедно и удобно вклопување за време на јогата и тенисот. Леглави со џебови : Нашите здолништа со хеланки доаѓаат со два џебови, обезбедувајќи погодно и безбедно место за чување на вашите најважни работи. Проток на плетенка : Едноставен, но елегантен дизајн на задниот дел, ве прави попривлечни. Само избркајте го вашиот уникатен шарм и самодоверба со овие женски здолништа на хеланки. Удобност и истегнување : Затегната и дишечка ткаенина што се користи за конструирање на овие здолништа со хеланки е дизајнирана да се движи со телото, обезбедувајќи максимална слобода на движење. Без разлика дали е за обични или атлетски прилики, здолништата со хеланки нудат уникатна комбинација на стил и удобност. 76% најлон, 24% спандекс. Увезени. Еластично затворање. Дизајн на вкрстена половината : Овие здобиени хеланки се дизајнирани да се вклопат удобно, без да копаат или да се лизгаат надолу, осигурувајќи дека остануваат на место во текот на денот. Здолништа со хеланки прикачени : Комбинирајте ја удобноста и покриеноста на хеланките со стилски изглед на здолниште, обезбедувајќи безбедно и удобно вклопување за време на јогата и тенисот. Леглави со џебови : Нашите здолништа со хеланки доаѓаат со два џебови, обезбедувајќи погодно и безбедно место за чување на вашите најважни работи. Проток на плетенка : Едноставен, но елегантен дизајн на задниот дел, ве прави попривлечни. Само избркајте го вашиот уникатен шарм и самодоверба со овие женски здолништа на хеланки. Удобност и истегнување : Затегната и дишечка ткаенина што се користи за конструирање на овие здолништа со хеланки е дизајнирана да се движи со телото, обезбедувајќи максимална слобода на движење. Без разлика дали е за обични или атлетски прилики, здолништата со хеланки нудат уникатна комбинација на стил и удобност.

Детали

Избор на клиенти