Држач за чаши за стакло за вино FBBSZSD, држач за чаши под кабинетот, виси држач за чаша за вино за кујна и таверна со оптоварување со 10 килограми, бела/црна/бронза/злато
Свеж

Држач за чаши за стакло за вино FBBSZSD, држач за чаши под кабинетот, виси држач за чаша за вино за кујна и таверна со оптоварување

DEN 1.00

Достапно.

▲ Заштитен дизајн на криви чаша уста, чашата за вино веќе не мора да се грижи за случајно паѓање, држачот на чашата е цврст и силен, капацитетот на лежиштето е значително зголемен, а употребата е побезбедна. ▲ Лесно за инсталирање, користете завртки за само-прислушување за да ги поправите и се обезбеди капаче за завртка. Овој држач за вино за вино е погоден за повеќето кујнски ормани. ▲ Погодно за најразлични типови чаши-што се снимаат до големината на стаклото, секој слот може лесно да смести 2 до 3 чаши за вино, погодни за Бордо, шампањ, чаши за коктел и други типови чаши. ▲ Долга услуга живот-држачот за чаша за вино е изработен од траен метал, не е лесен за свиткување или деформирање, непречено заварување, едноставно по изглед, заштеда на простор и удобно за складирање на стакло. ▲ Повеќе комбинации : Нашиот држач за вино со вино има 6 опции за слот (3 реда, 4 реда, 5 реда, 6 реда, 7 реда, 8 реда). Црно/бело/бронза/злато е достапно во 4 бои, можете да го комбинирате и инсталирате според вашите потреби. ▲ Карактеристики Користете го овој држач за висина за висина за да ги чувате вашите прекрасни чаши за вино, чаши за шампањ и други стакларија! Држачот на чашата е изработен од цврст и издржлив метален материјал, со силен капацитет за носење на оптоварување и подобра стабилност. Хуманизиран дизајн за заштита, чашата за вино веќе не се грижи за случајно лизгање. ▲ Спецификации на производот Материјал : Ironелезна боја : црна, бела, бронза, злато применливи сценарија : ормани, ресторани, барови, дневни барови, итн. Четири слотови : 40x22.5cm/15.7x8.9in, може да држи 8-12 чаши Пет слотови : 50x22.5cm/19.7x8.9in, може да држи 10-15 чаши Шест слотови : 60x22.5cm/23.6x8.9in, може да се одржи 12-18 чаши Седум слотови : 70x22.5cm/27.6x8.9in, може да држи 14-21 чаши Осум слотови : 80x22.5cm/31.5x8.9in, може да држи 16-24 чаши ▲ Забелешка : ★ Ве молиме измерете ја должината и ширината на кабинетот пред да го купите и консултирајте се со услугата за клиенти преку Интернет за да избегнете купување грешки. ★ Откако ќе ја закачите чашата, резервирајте простор од околу 3 см, така што чашата може да се обеси и земе. ★ Обично еден резервоар може да виси 2 чаши за вино, ако чашата е мала, може да се обесат 3 чаши за вино. ▲ По продажбата Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување, ве молиме контактирајте не навреме, ние ќе се справиме со вас што е можно поскоро.

Детали

Избор на клиенти