Ironелезо на закрпи, 12 парчиња лепила за лепило за лепило железо на закрпи комплет за поправка на тексас за облека со јакна од јакна, дангареи, лактот на коленото на ко
Свеж

Ironелезо на закрпи, 12 парчиња лепила за лепило за лепило железо на закрпи комплет за поправка на тексас за облека со јакна

DEN 106.40

Достапно.

Различни бои - вклучувајќи црна, темно сина, светло сина боја, потребни се само неколку минути за да се поправи или украси облеката. Можете да ги користите овие бои за да одговараат со различна облека. Лесно за нанесување - ткаенините закрпи се убаво направени со топол лепак на задниот дел, што има добра лепливост откако ќе се загрее, само притиснете ги со железо, нема потреба да одвоите време да шиете, да заштедите време и напори. Поправка и декорација - тексас железо и лепило за лепење вдишуваат нов живот во вашата стара облека со поправка на дупки со фармерки и поправање на дамки додавајќи убавина на облеката. Гаранција за квалитет - Ние обезбедуваме гаранција од 1 година, 30 дена пари назад, 7x24 часа поддршка за е-пошта. Ако имате проблем, не двоумете се да не контактирате, ќе се потрудиме да го решиме за вас. Мерка за закрпи - Секоја Jeanан закрпи за облека има големина од 9,5 x 12,5 см / 3,7 x 4,9in, што може да се прилагоди на која било форма. Одредената форма на закрпи ви овозможува да ги исечете според вашите потреби. Различни бои - вклучувајќи црна, темно сина, светло сина боја, потребни се само неколку минути за да се поправи или украси облеката. Можете да ги користите овие бои за да одговараат со различна облека. Лесно за нанесување - ткаенините закрпи се убаво направени со топол лепак на задниот дел, што има добра лепливост откако ќе се загрее, само притиснете ги со железо, нема потреба да одвоите време да шиете, да заштедите време и напори. Поправка и декорација - тексас железо и лепило за лепење вдишуваат нов живот во вашата стара облека со поправка на дупки со фармерки и поправање на дамки додавајќи убавина на облеката. Гаранција за квалитет - Ние обезбедуваме гаранција од 1 година, 30 дена пари назад, 7x24 часа поддршка за е-пошта. Ако имате проблем, не двоумете се да не контактирате, ќе се потрудиме да го решиме за вас. Мерка за закрпи - Секоја Jeanан закрпи за облека има големина од 9,5 x 12,5 см / 3,7 x 4,9in, што може да се прилагоди на која било форма. Одредената форма на закрпи ви овозможува да ги исечете според вашите потреби. Спецификација : Тип на ставка : Функција за леплива облека за лепење : Леплива џемпер кошула ламба за лепенка / колена Големина : Приближно. 9,5 x 12.5cm / 3,7 x 4,9in Список на пакети : 12 x леплива облека за лепење.

Детали

Item Type:
Adhesive clothing patch
Function:
Adhesive sweater shirt elbow patch / knee patch
Size:
Approx. 9.5 x 12.5cm / 3.7 x 4.9in
  :
Package List:
12 x Adhesive Clothing Patch :

Избор на клиенти