Hugshine Божиќни ленти за лебди, 13 -тина шарена снегулка бакар жичен чиста сјајна лента Божиќни светла, за новогодишни украси за Божиќни дома - светла за Ноќта на вештер?
Свеж

Hugshine Божиќни ленти за лебди, 13 -тина шарена снегулка бакар жичен чиста сјајна лента Божиќни светла, за новогодишни украси

DEN 3.33

Достапно.

Божиќна светлина на лентата-Најновите светла со лента со лента се дизајнирани со двострано ткаено безбедно печатено и вградено светло за LED на Купер. Ова ќе ја истакне вашата елка и ќе осветли темни агли, создавајќи топла, романтична атмосфера во затворено или на отворено. Совршен за Божиќни украси. Тесто -напојување - безбеден и корисен за употреба : LED лентата се напојува со 3 * AA батерии (не е вклучено). Со прекинувач за вклучување/исклучување, излезниот напон 3.0 V е безбеден и сигурен. Лесно и корисно да се користи насекаде, затворено или на отворено. Повеќе не се грижите за недостаток на моќ на отворено. Уживајте во DIY задоволство : Квалитет, флексибилна бакарна жица ви овозможува слободно да ја обликувате лентата, како што се лакови, срца, итн., Како што сакате да додадете сопствен допир на вашите украси за одмор. Какво убаво време да украсите за креативна Божиќна забава со вашето семејство. Разновидна декорација - две бои достапни за вашиот избор, шарени и топли бели светла. Тие се совршени за различни места, како што се новогодишни елки, простории, скали, чанти, градини, забави за ангажмани, свадбени забави, роденденски забави, итн., Идеално создавање прекрасна и самовила атмосфера за вас. Внимание и услуга : Ако ламбата со лента е оштетена за време на употребата, ве молиме веднаш да престанете да ја користите за да избегнете можни кратки кола. Ако имате какви било прашања, кликнете на „Контактирајте го продавачот“ за брз и соработка. Овој LED комплет за повеќебојни ленти со лента се напојува со батерија од 3*AA, многу безбедна и лесна за употреба во затворено и на отворено, особено за некои места без напојување. Имаме шарени светла и топли светла за да ги задоволиме вашите различни потреби. Бакарната жица во нашите бајки Божиќни светла е тенка и флексибилна, овозможувајќи ви да ја обликувате лентата на вашите желби и да создадете свој уникатен стил на Божиќни украси. Одликувајќи се со романтична осветленост и флексибилна пластичност, нашите светлосни божиќни панделки се совршени за каде било внатре или надвор од вашиот дом, како што се новогодишни елки, градини, простории, скали, приколки, забави за ангажмани, свадбени забави, роденденски забави, итн. креативен и среќен Божиќ.

Детали

Избор на клиенти