Најдобри Тетратки Нови XPS 15 9520 15.6 Лаптоп 12-Ти Генерал Intel Core i9-12900HK 14 јадра GeForce RTX 3050 Ти 15.6, FHD+ Не-Допир, Анти-Отсјај, 500 nit Плус Пенкало Светлина
Свеж

Најдобри Тетратки Нови XPS 15 9520 15.6 Лаптоп 12-Ти Генерал Intel Core i9-12900HK 14 јадра GeForce RTX 3050 Ти 15.6, FHD+ Не-Допир,

DEN 1.00

Достапно.

Процесор 12-Та Генерација Intel Core i9-12900 HK (24mb Кеш, до 5.0 GHz, 14 јадра). Меморија 16 МК, 2 х 8 МК, ДДР5, 4800 Мхз, Двоканална Надградба за интензивно мултитаскинг и игри. Складирање 2tb SSD Pcie Gen4 технологија Брзина ДО 7000mb / s брзина на читање И до 5300mb / s брзина на пишување хардвер-базирани AES 256-битна енкрипција. Зачувајте датотеки брзо и складирајте повеќе податоци. Прикажи 15.6", FHD+ 1920x1200,60 Hz, Не-Допир, Анти-Отсјај, 500 nit, Бесконечност. Графичка Картичка Ge Force RTX 3050 Ти, 4 GB GDDR6, 45 W. систем ram меморија тип : ddr5_sdram. XPS 15 9520 Процесор 12-Та Генерација Intel Core i9-12900 HK (24mb Кеш, до 5.0 GHz, 14 јадра) Оперативен Систем Windows 11 Pro, англиски Графичка Картичка Ge Force RTX 3050 Ти, 4 GB GDDR6, 45 W Дисплеј 15.6", FHD+ 1920x1200, 60 Hz, Не-Допир, Анти-Отсјај, 500 nit, Бесконечна меморија 16 Gb, 2 x 8 GB, DDR5, 4800 Mhz, Двоканално Складирање 2tb ssd Pcie Gen4 Технологија Брзина До 7000mb/S Брзина На Читање И до 5300 MB/s БРЗИНА на пишување ХАРДВЕР-БАЗИРАНА AES 256-битна енкрипција случај латинска сребрена надворешност, црн ентериер mcafee мал бизнис безбедност 12-Месечна Претплата позадинско осветлување на тастатурата црна англиска Тастатура со Читач на Отпечатоци порти 1 USB 3.2 GEN 2 ТИП-C (Со displayport и Powerderivery) 2 Thunderbolt 4 (Usb Тип-C) со Displayport И Powerderivery 1 3.5 Mm Слушалки/ МИКРОФОН КОМБО ПРИКЛУЧОК Слотови 1 SD-картичка СЛОТ ДИМЕНЗИИ висина : 0.73 во. (18,54 мм) Ширина : 13,56 инчи. (344.40 мм) Длабочина : 9.06 во. (230,10 мм) Почетна тежина : 4,22 фунти. (1,92 кг) за не-допир со 86часовна батерија. 4.62 фунти. (2,10 кг) ЗА 4к+ допрете со 86часовна батерија. Камера 720p на 30 fps, HD камера двојна низа микрофони аудио И Звучници стерео вуфер 2.5 W x 2 и стерео високотонец 1.5 W x 2 = 8 W вкупно врв шасија ЦПУ машински алуминиум со јаглеродни влакна или ткаени стаклени влакна композитни дланка остатокот безжичен Intel Убиец wi-Fi 6 1675 (AX211) 2x2 + Bluetooth 5.2 безжична картичка примарна БАТЕРИЈА 6 ќелија, 86 wh, интегрирана.

Детали

Избор на клиенти