Држач за тоалетна хартија од Nykcpjmw, широк 20 см, кабинет за тоалети, кабинет за бања, тесна маса, дрвен кабинет за бања пеш
Свеж

Држач за тоалетна хартија од Nykcpjmw, широк 20 см, кабинет за тоалети, кабинет за бања, тесна маса, дрвен кабинет за бања пеш

DEN 2.67

Достапно.

Table Train Bide Table, страничната маса е изработена од висококвалитетна табла за честички и цврсто дрво, површината е лесна за чистење, еколошки, нема мирис и е издржлива во употреба. Smирна ноќна ноќ, на таблетот, има доволно простор да ги прикажете вашите елегантни декори и потреби. Slид фиоки, компактна големина, добар капацитет на лежиште и постабилни, не зафаќаат многу простор во вашата соба. - Полиците од масата за бели кревети се убави и издржливи, едноставниот и стилски дизајн на модели обезбедува совршена декорација за вашата домашна околина. ✏tall ноќница, погодна за дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија, соба за игри, детска соба, студија, итн. Наменето да ги исполни барањата на современиот декор на домот, неговиот гламурозен и елегантен изглед дефинитивно ќе ја направи вашата соба да изгледа нова. Материјал : Вклучен пакет од дрво : Табела од 1 x кревет.

Детали

Избор на клиенти