J & Rey Home 99 Pack Orgnza накит Подарок торбичка обична боја бонбони торбичка за свадбени торби за свадба
Свеж

J & Rey Home 99 Pack Orgnza накит Подарок торбичка обична боја бонбони торбичка за свадбени торби за свадба

DEN 2.67

Достапно.

Направено од висок квалитет на чиста органза, со влечење на сатенска лента, цврста, еднократна и лесна за употреба. Погодно за употреба, предметите можат лесно да се најдат од бродот „Тул торбички“, со директно шиење. Навлегувањето на влечењето го олеснува и затвори торбите, исто така ќе ги задржи персоналот безбеден. Разновидни вреќи со мрежни мрежи : торби за подароци со мала големина, совршени за пакување накит, складирање на туш за бебиња, сјајни усни, свеќи за гласање, мали тегли со шишиња, суверни, часовници, мониста, сакети, свеќи, ланци, занаети, картички за деловно име, па дури и Чувајте ги јаболката ослободена од органски црв. Погодно е за прилики како бебешки туш, свадба, забави, годишнини, фестивал итн. Пак 99 компјутери 2.75x3,5 инчи (7x9cm). Направено од висок квалитет на чиста органза, со влечење на сатенска лента, цврста, еднократна и лесна за употреба. Погодно за употреба, предметите можат лесно да се најдат од бродот „Тул торбички“, со директно шиење. Навлегувањето на влечењето го олеснува и затвори торбите, исто така ќе ги задржи персоналот безбеден. Разновидни вреќи со мрежни мрежи : торби за подароци со мала големина, совршени за пакување накит, складирање на туш за бебиња, сјајни усни, свеќи за гласање, мали тегли со шишиња, суверни, часовници, мониста, сакети, свеќи, ланци, занаети, картички за деловно име, па дури и Чувајте ги јаболката ослободена од органски црв. Погодно е за прилики како бебешки туш, свадба, забави, годишнини, фестивал итн. Пак 99 компјутери 2.75x3,5 инчи (7x9cm).

Детали

Избор на клиенти