Складирање на пилули за џебни пилули Аниме Момче за чување пилули за чување на лекови за додаток на лекови, витамин рибини масла 2.2x1.6in
Свеж

Складирање на пилули за џебни пилули Аниме Момче за чување пилули за чување на лекови за додаток на лекови, витамин рибини масла

DEN 3.00

Достапно.

Кутијата со пилули е изработена од висококвалитетен материјал за храна PP, БПА бесплатен, многу силен и посоодветен за складирање апчиња. Големина : 2.2x1.6x0.6 in. Надворешноста на случајот со пилули е метал, кој е потрајни, отпорен на капка и отпорен на абење од пластични кутии со пилули. Копчето Лесно за употреба цврсто ја затвора кутијата за да ги задржи апчињата од паѓање, влага и прашина. Кутијата со пилули има 2 прегради за вашите дневни потреби за лекови. Овој преносен случај со пилули лесно може да се стави во вашиот џеб, чанта, куфер, ранец или чанта. Не зазема многу простор и е многу погодно за патување!. Тоа не е само практична кутија за складирање пилули, туку и одлична декорација. Погоден е како подарок за одмор или роденден за семејство и пријатели. Кутијата со пилули е изработена од висококвалитетен материјал за храна PP, БПА бесплатен, многу силен и посоодветен за складирање апчиња. Големина : 2.2x1.6x0.6 in. Надворешноста на случајот со пилули е метал, кој е потрајни, отпорен на капка и отпорен на абење од пластични кутии со пилули. Копчето Лесно за употреба цврсто ја затвора кутијата за да ги задржи апчињата од паѓање, влага и прашина. Кутијата со пилули има 2 прегради за вашите дневни потреби за лекови. Овој преносен случај со пилули лесно може да се стави во вашиот џеб, чанта, куфер, ранец или чанта. Не зазема многу простор и е многу погодно за патување!. Тоа не е само практична кутија за складирање пилули, туку и одлична декорација. Погоден е како подарок за одмор или роденден за семејство и пријатели. ❤Daily Pill Box : This pill box is small and compact, with 2 compartments inside, which can meet your needs for storing different pills.❤High-quality Materials : The pill box is made of high quality food grade pp material, BPA free, Многу силен и посоодветен за складирање на пилули. Цврсто ја затвора кутијата за да ги задржи апчињата од паѓање, влага и прашина. Не зазема многу простор и е многу погодно за патување! ❤деален подарок : Нашата кутија за пилули има модни модели на печатење. Тоа не е само практична кутија за складирање пилули, туку и одлична декорација. Погоден е како подарок за одмор или роденден за семејство и пријатели.

Детали

Избор на клиенти