Комплет за адаптер за еднократно користење за 6 до 9 депресивни центри тркала
Свеж

Комплет за адаптер за еднократно користење за 6 до 9 депресивни центри тркала

DEN 0.33

Достапно.

За 6 "(152,4 мм) преку 9" (228,6мм) депресивни централни тркала. Алтернатива на фрлен центар. Содржи 1 цинк-позлатена челична прирабница, 1 орев 5/8 "-11 UNC, 1 хексадецимален клуч и 2 мијалници за растојанија. За 6" (152,4 мм) преку 9 "(228,6 мм) депресивни централни тркала. Алтернатива на фрлање центар . Содржи 1 челична прирабница со цинк, 1 орев 5/8 "-11 UNC, 1 хексадецимален клуч и 2 мијалници за растојанија. Комплет за повторна употреба на адаптер за тркала за мелење тип 27 и тип 28.

Детали

Избор на клиенти