ZSBLXHHJD Абразивна шкурка Професионална анти-заклучување автоматска автоматска шкурка од 125мм 5 Филм Сандер Влажна и сува кука и прстен абразиви со ренде 60 ~ 400
Свеж

ZSBLXHHJD Абразивна шкурка Професионална анти-заклучување автоматска автоматска шкурка од 125мм 5 Филм Сандер Влажна и сува

DEN 313.92

Достапно.

Зрната од песочник од песок се отпорни на абење, ефикасни и ефикасни, а абразивниот е рамномерно распореден на шкурка. Абразивниот е цврсто прикачен на шкурката и нема да падне за време на пескарење. Име на Proct Duct : Пет филм за миленичиња Зелен диск кука и јамка. Спецификации : 5 инчи 125мм, 8 дупки. Гритс : 60/80/120/150/180/240/320/400/600/800/1000/1200/1500/2000. Добра рамност, за влажно и суво пескарење. Зрната од песочник од песок се отпорни на абење, ефикасни и ефикасни, а абразивниот е рамномерно распореден на шкурка. Абразивниот е цврсто прикачен на шкурката и нема да падне за време на пескарење. Име на Proct Duct : Пет филм за миленичиња Зелен диск кука и јамка. Спецификации : 5 инчи 125мм, 8 дупки. Гритс : 60/80/120/150/180/240/320/400/600/800/1000/1200/1500/2000. Добра рамност, за влажно и суво пескарење. Лесно е за употреба, опфаќа голем број на области одеднаш, ја завршува работата ефикасно и ви заштедува време. Не мора да ја исечете шкурката на сите име на Time Proct Duct : Спецификации за кука за зелени дискови и јамка : 5 инчи 125мм, 8 дупки за дупки : 60/80/110/110/190/220/320/400/600/800/ 1000/1200/1500/2000 Карактеристики : Поддршка за домашни миленици, голема јачина, Долг живот Добра рамка, за влажна и суво пескарење, специјалното технологија за садење песок може да спречи затнување и врзување ефикасно применливо за различни заоблени површини и завршница на лак.

Детали

Избор на клиенти