Подароци од мед роса смешни крпи, измијте ги рацете без сериозно пешкир од вреќа со брашно, 27 инчи од 27 инчи, памук, високо апсорбирана, повеќенаменска крпа за бања
Свеж

Подароци од мед роса смешни крпи, измијте ги рацете без сериозно пешкир од вреќа со брашно, 27 инчи од 27 инчи, памук,

DEN 0.33

Достапно.

Висок квалитет : А 27 инчи x 27 инчен пешкир, професионални обработени рабови на Хемед му даваат на пешкирот чист и симплистички изглед, додека обезбедувањето на квалитетот да се испорача. 100% памук : Конструиран од 100% чист висококвалитетен памук со врвен квалитет. Лесна грижа : Безбедно за чистење во машина за миење садови и фен. Сите крпи се пред-измиени и преостанати за да помогнат во подобрувањето на неговиот квалитет. Аголна јамка за удобно складирање или виси сушење. Совршен подарок : Оваа смешна крпа прави одличен додаток на кој било простор. Исто така, прави совршен подарок за вашето семејство и пријатели. Одлични подароци за водителка, подароци за домаќинство или подароци за роденден!. Додадете малку софистицираност во вашиот дом со нашите едноставни, но елегантно шик стилизирани подароци од мед роса, измијте ги рацете без сериозно вреќи со брашно, 27 x 27 инчи, 100% памук, повеќенаменска крпа за бања. Прекрасно направено од 100% памук што е ткаен во традиционалната дијагонална шема, обезбедува издржливост и изградена да трае. Исто така, се одликува со понуда во која се вели : „Измијте ги рацете не сериозно“. Вашите гости сигурно ќе го забележат овој мал додаток во вашиот дом. Исто така, прави совршен подарок за вашето семејство и пријатели. Кликнете на "Додај во количка" и добиј го сега !!.

Детали

Избор на клиенти