ГА.Ма Италија професионална Гама Арган нафта за ревитализатор на косата со G-EVO свилен хром титаниум 1,2 инчен рамен железо
Свеж

ГА.Ма Италија професионална Гама Арган нафта за ревитализатор на косата со G-EVO свилен хром титаниум 1,2 инчен рамен железо

DEN 2.67

Достапно.

Пакетот вклучува; Ревитализатор на косата Гама Арган со коса со G-Evo свилен хром титаниум 1,2 инчен рамен железо. Пакетот вклучува; Ревитализатор на косата Гама Арган со коса со G-Evo свилен хром титаниум 1,2 инчен рамен железо. Спреј за заштита на топлина на масло од арган за коса; Остави во термички заштитник; Овозможува заштита кога дувате сува коса или кога стилизирање на топлина со помош на железо за виткање или рамно железо; Помага во намалување на времето за стилизирање. Професионален третман на коса со масло од арган за оштетена коса; Поправка на хидрат и ревитализација на сувата коса; Остава коса со здрав природен сјај; Создава заштитна бариера за да се спречи идното оштетување. Титаниум рамно железо; Една точка од два инчи за зацврстување на косата; Плочи се загреваат веднаш и рамномерно; Работи за третмани со свилен печат и кератин за долготрајна права коса; Прилагодливи поставки за температура; Фриз бесплатна технологија. Затегнување за сите типови на коса; Добро работи на црна коса и бара типови на коса; Исправете ја кадрава и брановидна коса со леснотија; Со свилена хром титаниум технологија за безбедна употреба на хемиски третирана коса. Спреј за заштита на топлина на масло од арган за коса; Остави во термички заштитник; Овозможува заштита кога дувате сува коса или кога стилизирање на топлина со помош на железо за виткање или рамно железо; Помага во намалување на времето за стилизирање. Спреј за заштита на топлина на масло од арган за коса; Остави во термички заштитник; Овозможува заштита кога дувате сува коса или кога стилизирање на топлина со помош на железо за виткање или рамно железо; Помага во намалување на времето за стилизирање. Заштитени и регенерирачки својства на течноста за коса на Арган создаваат прекрасна заштитна и регенерирачка течност што ја храни и хидрира косата, оставајќи ја мека, сјајна и лесна за исправаност. Професионалниот ревитализатор на маслото на Гама е идеален производ за оние кои сакаат светла и здрава коса. Заштитата на косата е добра навика која ви овозможува да имате резултат кој е секогаш сјаен и природен. Ревитализаторот создава незабележлив филм околу вашата коса и го штити од топлина. Исто така, извршува силно реструктуирање и регенерирање на дејствување.

Детали

Избор на клиенти