Покрив за складирање на капакот на полиците Molyair Cover што се користи за покривање на Sundries, 48x18x72in Grey
Свеж

Покрив за складирање на капакот на полиците Molyair Cover што се користи за покривање на Sundries, 48x18x72in Grey

DEN 2.00

Достапно.

Оксфордска крпа. Големина и боја на покритиите на жицата : 48x18x72 инчи, сива, само капаци. Издржлив материјал за полици : Направено од висококвалитетна 600 D полиестер во Оксфорд, со водоотпорна, брзина во боја и издржливост. Ги штити вашите полици од прашина и сончева светлина во текот на целиот процес. Мултифункционално покритие на полицата за да се спречи изложеноста, да се одржуваат работите убави и чисти. Совршено за вашиот дом, канцеларија, складирање и гаража. Е идеално решение за едноставно складирање на дневна основа. Затворен дизајн : Двоен патент предниот дизајн, удобно вклопување, лесно преклопување и складирање. Користете го Velcro за лесна фиксација. Лесно е да се преклопи и складира кога не е во употреба. Ве молиме, изберете го нашиот случај на полица според големината на вашата полица. За долгорочна употреба, се препорачува редовно да се чисти, само да се избрише со влажна крпа. Пакетот вклучува заштитник од 1 x полици во текот на целата година за безбедно складирање и др. Со инвестирање во капакот на полицата на жицата Молиир, можете да го скриете и да го одржувате вашиот ентериер чист и организиран. Размислен дизајн преден патент од обете страни од Велкро фиксна, лесна за употреба и чување на артикли. Пред да набавите покривка на полицата, ве молиме земете ги следниве мерења : Се препорачува поголема големина. Покривање на полицата на Молиир, црни полици 48x18x72 “. Ние сме посветени да обезбедиме вашето 100% задоволство.

Детали

Избор на клиенти