AccDuer Set Set 1/2/5 пар
Свеж

AccDuer Set Set 1/2/5 пар

DEN 0.33

Достапно.

Висок квалитет : Овие завртки се изработени од не'рѓосувачки челик и имаат една од највисоките форми на, што го прави да трае подолго од другите хардвер на пазарот денес. Направено од оптимизирани материјали, силни и издржливи, ефикасно спречуваат и 'рѓа. Обезбедете точна и сигурна контрола на погонот, со одлични перформанси и екстремно висока отпорност на повлекување. Дизајн на длабока нишка : Со дизајн на длабока конец, има добра сила за фиксирање во различни материјали, не е лесно да се олупи, безбедно и цврсто. Специјален третман под главата и обезбедува мазна и мазна завршница, исто така спречува пукање и оштетување на материјалот. Мулти-намена : Овој сет на завртки може да се користи за најразлични проекти за обработка на дрво. Може да ги користите во дрво или сув wallид, кој може да работи многу добро. Име : завртка / завртка, завртка за само-припреми : ДРУГИ СТИЛЕН СТИЛ : СТИЛ / ХЕКСАГАНСКИ ПАКЕТ Завртки за завртки / тркалезна завртка на главата : M1 / ​​M2 / M3 / M4 / M5 / M6 Drive Режим : Стил : Durable Treatment : Спречете руби : завртки за мебел, столарија, завртки за поправка, додатоци за алатки : 1. Поради чисто рачно мерење, оставете грешка од 1-3мм2. Поради дисплејот и светлината, бојата на проектот може да биде малку различна од вистинскиот производ, има најразлични производи за да изберете за да ги задоволи вашите различни потреби. Ако имате какви било прашања, можете да стапите во контакт со нас преку е -пошта. Ние ќе одговориме во рок од 24 часа за да ви помогнеме да ги решите сите проблеми. Среќна гаранција за Shopping Life Time - Ние сме толку сигурни дека нашиот производ е најдобар на пазарот што нудиме гаранција за живот без проблеми.

Детали

Избор на клиенти