Jutagoss M8 Thread 20 mm T-Slot Slot-in Stud-in Sliding Screw Bolt Carbone Steel 45 Series 20PCS
Свеж

Jutagoss M8 Thread 20 mm T-Slot Slot-in Stud-in Sliding Screw Bolt Carbone Steel 45 Series 20PCS

DEN 254.24

Достапно.

Без разлика дали работите од дома, на локација или во индустриски амбиент, сигурно ќе ги пронајдете овие навојни Т-завртки задоволувачки, ефикасни и совршени вклопуваат во вашиот проект. 【Содржина на пакет】- x јаглероден челик M8 Тема 20мм завртки за завртки. 【Функција】-Есенцијален хардвер за свирка и тела дизајниран со прецизни машини за изработени Т-глави кои се вклопуваат во рутираните жлебови и Т-слоите, овозможувајќи им на затегнување и прилагодување на вашите сопствени свирки лесна задача. Се користи широко за алуминиумска легура, склопување на решетката и заклучување на стегање, користено со Т-ореви, добар ефект на прицврстување. 【Материјал】-Т-завртките се направени од висококвалитетен цинк-обложен јаглероден челик за отпорност на корозија, заштита на 'рѓа и долготрајна издржливост. Заоблената глава на Т-форма на завртката ви овозможува Доживејте мазна и необврзувачка инсталација во Т-патеките. 【Апликација】- способна да издржи силен вртежен момент со голема употреба и нема лесно да се соблече, ниту да затегне. 【Материјал】-Т-завртките се направени од висококвалитетен цинк-обложен јаглероден челик за отпорност на корозија, заштита на 'рѓа и долготрајна издржливост. Се користи широко за алуминиумска легура, склопување на решетката и заклучување на стегање, користено со Т-ореви, добар ефект на прицврстување. Овие премиум компоненти се изработени од јаглероден челик, а цинк обложени со сигурност да издржат силен вртежен момент, корозија и тешка употреба. 【Содржина на пакет】- x јаглероден челик M8 Тема 20мм завртки за завртки. Нашите завртки имаат чисти, солидни навои кои нудат лесно олабавување и брзо затегнување на дејството, погодно за кога повторно прилагодувате или прилагодувате свирки/тела. Може да издржи силен вртежен момент со тешка употреба и нема лесно да се соблече, ниту да затегне. Технички параметри : Име на производот : T слот Завртки Бренд : Јутагос Материјал : Јаглероден челик Боја : Сребрена глава Големина : 18 x 5,5мм/ 0,71 "x 0. Jutagoss 20pcs m8 x 20mm t слот за завртки на слотот : 1. Есенцијален хардвер за свирка и тела дизајниран со прецизни машини за изработени Т-глави што се вклопуваат во рутираните жлебови и Т-слотови, овозможувајќи затегнување и прилагодување на вашите сопствени свирки лесна задача 4.

Детали

Избор на клиенти