Moidyskins кожата компатибилна со HP поток 11 Завртки на налепници на налепници цветни тркала
Свеж

Moidyskins кожата компатибилна со HP поток 11 Завртки на налепници на налепници цветни тркала

DEN 1060.80

Достапно.

Додадете стил на вашиот HP Stream 11 "(2017). Гордо направен во САД : Ние користиме само 3М автомобилско одделение винил, најпознатиот бренд во индустријата, моќните кожи се произведуваат во нашиот најнапреден објект во Западна Палм Плажа, Флорида. Ова не е тврд случај. Таа е налепница за винил кожа/декорацијата и не е изработена од гума, силиконски, гел или пластика. Заштитете го вашиот HP поток 11 "(2017) од Dings and гребнатини. Отстранлив, без леплива хаос!. Точка кожа. Точка кожа. Моќните кожи се отстранливи винилни кожи за заштита и прилагодување на вашиот HP Stream 11 "(2017). Ова е декорална кожа што се однесува на постојниот HP Stream 11" (2017). Тие имаат ултра дизајни со висока резолуција, совршен начин да додадете некој стил и да се издвојуваат од толпата. Моќните кожи имаат издржлив мат ламинат кој штити од гребење, бледнее и пилинг. Со нашата патентирана леплива технологија моќни кожи се отстрануваат чисто кога сакате да ги отстраните или да се префрлите на друг дизајн. Без леплива хаос! HP Stream 11 "(2017) не е вклучен.

Детали

Избор на клиенти