Држач за далечински управувач на ТВ Фламингос со 5 оддели ПУ Организатор за складирање на кожни кутии за канцелариски материјали
Свеж

Држач за далечински управувач на ТВ Фламингос со 5 оддели ПУ Организатор за складирање на кожни кутии за канцелариски материјали

DEN 2.33

Достапно.

Држачот на далечински управувач е изработен од PU кожа. Далечинскиот држач, покриен со кожа со висок квалитет во стил со деликатно шиење, издржлив и погоден за украсување на која било биро. Далечинскиот држач на телевизорот, ние ги сменивме ткаенината и поставата, а новата шема и печатењето во боја и текстурата со висок степен ја прават оваа кутија за складирање да изгледа поубаво и практично. Далечинскиот држач за табела, совршена големина е 8,3 инчи*4,9 инчи*2,7 инчи. Големата големина има поголем капацитет за сите типови мобилни телефони, одржувајќи го вашиот дом и канцелариски декор да изгледа стилски. Далечинскиот кади, подарок за домаќинство или промоција на работа роденден и Божиќ и Денот на мајката. Никој не треба да погледне наоколу во вашиот дом или канцеларија откако ќе ја имате оваа кутија што може добро да ги организира вашите држачи за далечински управувач. Држачот на далечински управувач е изработен од PU кожа. Далечинскиот држач, покриен со кожа со висок квалитет во стил со деликатно шиење, издржлив и погоден за украсување на која било биро. Далечинскиот држач на телевизорот, ние ги сменивме ткаенината и поставата, а новата шема и печатењето во боја и текстурата со висок степен ја прават оваа кутија за складирање да изгледа поубаво и практично. Далечинскиот држач за табела, совршена големина е 8,3 инчи*4,9 инчи*2,7 инчи. Големата големина има поголем капацитет за сите типови мобилни телефони, одржувајќи го вашиот дом и канцелариски декор да изгледа стилски. Далечинскиот кади, подарок за домаќинство или промоција на работа роденден и Божиќ и Денот на мајката. Никој не треба да погледне наоколу во вашиот дом или канцеларија откако ќе ја имате оваа кутија што може добро да ги организира вашите држачи за далечински управувач. Организатор на бирото од 5 оддели ✔ Може да одржи универзални далечински управувачи за далечински управувачи, мобилни телефони, пенкала за четки и очила, пенкала, моливи и други канцелариски канцелариски материјал. ✔ ТВ-далечинскиот управувач лесно се вклопува на маса за кафе, кауч, фотел Спална соба, ноќна ноќ, дневна соба, агол, шалтер, фустан, студија или каде било дома и канцеларија.

Детали

Избор на клиенти