Дебела преносна безжична мини Bluetooth звучник Супер -бас звук со звук со MIC TF FM радио поддршка TF Aux
Свеж

Дебела преносна безжична мини Bluetooth звучник Супер -бас звук со звук со MIC TF FM радио поддршка TF Aux

DEN 1548.80

Достапно.

3,3 см е тенок и преносен, само со големината на дланката на раката, со мало и исклучително тело, одбива да биде надуен и може да се носи со вас и лесно може да се стави во џеб. Исклучителна технологија за мрзнување, школка е изработена од еколошки материјали, отпорни на абење, отпорни на гребење, удобно чувство на рака, убаво и високо. Транспарентното отворање на врвот овозможува звукот да се опкружува, а звукот е рамномерно распореден, а секој агол е убав. Не ја потценувајте разликата. Моќен бас, дури и воздухот се тресе, а флексибилната метална дијафрагма може да го носи длабокиот бас, што го прави живописен. 3,3 см е тенок и преносен, само со големината на дланката на раката, со мало и исклучително тело, одбива да биде надуен и може да се носи со вас и лесно може да се стави во џеб. Исклучителна технологија за мрзнување, школка е изработена од еколошки материјали, отпорни на абење, отпорни на гребење, удобно чувство на рака, убаво и високо. Транспарентното отворање на врвот овозможува звукот да се опкружува, а звукот е рамномерно распореден, а секој агол е убав. Не ја потценувајте разликата. Моќен бас, дури и воздухот се тресе, а флексибилната метална дијафрагма може да го носи длабокиот бас, што го прави живописен. 3,3 см е тенок и преносен, само големината на дланката на раката, со мало и исклучително тело, одбива да биде надуен и може да се носи со вас и може лесно да се стави во вашиот џеб. е изработен од еколошки материјали, отпорни на абење, отпорни на гребење, удобно чувство на рака, убаво и високо. t потценете ја разликата. Моќниот бас, дури и воздухот се тресе, а флексибилната метална дијафрагма може да го носи длабокиот бас, што го прави живописно. Име на производ : Bluetooth звучник. USB 5 V 600 MA Supply.Frequency Одговор : 80 Hz-18 KHz.support : MP3, WMA, WAV, APE, FLAC формат музика.Спикер : φ405mm 4Ω; 3 W.Battery : 1000m Ah литиум батерија.Дисторија : 0,5%-1.0%.Bluetooth верзија : 4.2.aux : 3.5mm.bluetooth и радио може да се вклучат слободно.

Детали

Избор на клиенти