Riverridge 02-145 аголен кабинет, сив & 2 компјутерски складирање, црвена корпа за преклопување, 2 парчиња
Свеж

Riverridge 02-145 аголен кабинет, сив & 2 компјутерски складирање, црвена корпа за преклопување, 2 парчиња

DEN 2.00

Достапно.

Производ 1 : Карактеристики на шест куби, три аголни полици и голема отворена топ полица кои се совршени за прикажување и организирање играчки, книги, материјали и многу повеќе. Производ 1 : Прицврстувач на идот за додадена стабилност. Производ 1 : Достапно во бело или сиво. Производ 1 : Одлично вклопувајте во шесте коцки и дојдете во многу различни бои за најразлични персонализирани опции. Производ 2 : Вклучени компоненти : 2 канти. Собрани : 22,44-во. L x 31,63-во. W x 37.31-во. H. Cubbies (6) : 10.81-во. W x 10.69-во. Д x 10,88-во. H. полица (3) : 10.5-во. L x 14,88-во. W x 10.94-во. Х. Бин димензии : 10.5-во. L x 10,5-во W x 10-во. H. Две исечени рачки го олеснуваат носењето и пополнувањето. Канти преклопени рамни кога не се во употреба. Достапно во бело и сиво. Канти се продаваат одделно. Достапно во бело и сиво. Канти се продаваат одделно. Собрана големина : 10,5-во L x 10,5-во. W x 10-во. H. Сет вклучува 2 канти со иста боја. Канти за цврста боја се достапни во разновидни бои : црвена, сина, портокалова, морнарица, сива, темна виолетова, тиркизна, златна жолта, топла розова, розова, црна, корална, аква, маслинка и таупе. Канти за отпадоци се преносни и имаат две рачки што ги прават лесни за носење од соба во соба. Собрани димензии : 22.43-во. L x 31.62-in W x 37,31-во. H. Собрани димензии : 22.43-во. L x 31.62-in W x 37,31-во. H. Користете ја аголната област на детската спална соба или игротеката за да го зголемите просторот за складирање и прикажување. Карактеристики на шест коцки, три аголни полици и голема отворена топ полица кои се совршени за прикажување и организирање играчки, книги, материјали и многу повеќе. Сидро на wallидот за додадена стабилност. Создадете дополнителен скриен простор за складирање со канти за складирање на 2 парчиња Riverridge, кои совршено се вклопуваат во шесте коцки и доаѓаат во многу различни бои за најразлични персонализирани опции.

Детали

Избор на клиенти