Голема чиста коцка за пакување за патувања/ПВЦ Организатор за ПВЦ за куфер/повеќенаменска торбичка w/кошули со рачки/фустани, панталони, кашмир, џемпери и сезонска ?
Свеж

Голема чиста коцка за пакување за патувања/ПВЦ Организатор за ПВЦ за куфер/повеќенаменска торбичка w/кошули со рачки/фустани,

DEN 187.20

Достапно.

Капацитет за пакување : Големата коцка може удобно да спакува 10 мажови кошули за фустани и четири пара пакувања. Ова преведува на околу 25 маички. Ова е совршено решение за патувачки деловни луѓе кои сакаат да спакуваат „само носење“.

Детали

Избор на клиенти