Кутија за складирање UXZDX Cujux - и анти -притисок водоотпорна кутија запечатена кутија за запечатена кутија за складирање кутија за складирање на опрема за опстанок н?
Свеж

Кутија за складирање UXZDX Cujux - и анти -притисок водоотпорна кутија запечатена кутија за запечатена кутија за складирање

DEN 3411.36

Достапно.

● Карактеристики : шок -отпорен, водоотпорен, кутија со алатки. ● Кутија за контејнери за кампување на отворено. ● Чувајте ги вашите скапоцености, полесни, натпревари, електронски гаџет, итн. ● Страшна алатка за кампување, пловење, риболов, пливање, пансион со змејови или кој било друг спорт на отворено. ● Заштедете и исушете, добра водоотпорна изведба, може да лебди на вода, отпорен на шок од 3мм Внатрешна постава. ● Карактеристики : шок -отпорен, водоотпорен, кутија со алатки. ● Кутија за контејнери за кампување на отворено. ● Чувајте ги вашите скапоцености, полесни, натпревари, електронски гаџет, итн. ● Страшна алатка за кампување, пловење, риболов, пливање, пансион со змејови или кој било друг спорт на отворено. ● Заштедете и исушете, добра водоотпорна изведба, може да лебди на вода, отпорен на шок од 3мм Внатрешна постава. Спецификации : Тип : Бокспантност за складирање на отворено : 1 PCMaterial : Plasticsize : 16.5*10.5*5.5cmpackage Вклучува : 1 x Boxit за складирање на отворено е многу погоден за вашето семејство и може да го задржи вашето сè во ред.

Детали

Избор на клиенти