Алатки за сечење AEXIT 100мм x 22мм x 1,5мм 108 заби HSS сечење пила за сечење метални метали за сечење кружни пила за сечила алатка за сечење
Свеж

Алатки за сечење AEXIT 100мм x 22мм x 1,5мм 108 заби HSS сечење пила за сечење метални метали за сечење кружни пила за сечила

DEN 1.67

Достапно.

Надворешна диа : 100мм/ 4 "; Внатрешна диа (Боре) : 22мм/ 0,87". Дебелина : 1,5мм/ 0,06 “; Име на производот : Слит пила. Материјал : HSS; Тежина : 79g. Содржина на пакет : 1 x SLITT SAW; Количина на забите : 108. Главна боја : црна; батерија Вклучена : Бр. Надворешна диа : 100мм/ 4 "; Внатрешна диа (Боре) : 22мм/ 0,87 ". Дебелина : 1,5мм/ 0,06"; Име на производот : Сечење пила. Материјал : HSS; Тежина : 79g. Содржина на пакетот : 1 x SLITTING Saw; Количина на забите : 108. Главна боја : црна; Вклучена батерија : Бр. Опис : Се користи за сечење, исечување и челик, бакар, метал, пластика, дрво, итн.

Детали

Избор на клиенти