Инстакс мини албум за фотографии со десктоп - Пинк
Свеж

Инстакс мини албум за фотографии со десктоп - Пинк

DEN 1160.00

Достапно.

Овој албум со Pink Desktop Photo има 36 инстакс мини филмски фотографии плус една фотографија на насловната страница. Овој албум во стил на шатор може да седне на вашата работна површина или полица за книги. За да ги вметнете вашите фотографии, само лизнете ги зад чистите пластични џебови. Овој албум со Pink Desktop Photo има 36 инстакс мини филмски фотографии плус една фотографија на насловната страница. Овој албум во стил на шатор може да седне на вашата работна површина или полица за книги. За да ги вметнете вашите фотографии, само лизнете ги зад чистите пластични џебови. Албумот Pink Desktop Photo има 36 фотографии од мини филмови на Instax од внатрешноста и една фотографија на предната корица. Овој албум во стил на шатор може да седне на вашата работна површина или полица за книги, додавајќи личен допир на кој било простор. Вметнувањето на вашите фотографии е лесно, само лизгајте ги зад чистите пластични џебови.

Детали

Избор на клиенти