Организатор на пилули, пластична неделна кутија за лекови со 7 помали кутии водоотпорни пилули за домашни патувања во канцеларија на отворено
Свеж

Организатор на пилули, пластична неделна кутија за лекови со 7 помали кутии водоотпорни пилули за домашни патувања во канцеларија

DEN 0.67

Достапно.

Широка апликација : Ова не е само контејнер за вашите апчиња, туку може да се користи и за чување игли и нишки, батерии, клучеви и така натаму. Паметна во сортирање : Во случајот со лекови има 7 парчиња. Пластичен материјал : Усвојување на премиум пластичен материјал, не веројатно да се деформира или да се скрши, а исто така има одлична издржливост за долгорочно користење. Безбедно за складирање : Покрај тоа, кутијата за лекови е целосно водоотпорна, што овозможува безбедно складирање против прашина, паѓање и така натаму и лесно се отвора. Поедноставно носење : Доаѓа со мала тежина и компактна големина, рачката и дизајнот на тока ќе го поедностават носењето на отворено. Спецификација : Тип на ставка : Медицина Boxmatery : Големина на пластика Производ : приближно. 14.2 x 6,9 x 6,5cm / 5.59 x 2,72 x 2.56inclor : Blackweight : 162 g / 5,71 мл (приближно) Список на пакети : 1 x кутија за медицина.

Детали

Item Type:
Medicine Box
Material:
Plastic
Product Size:
Approx. 14.2 x 6.9 x 6.5cm / 5.59 x 2.72 x 2.56in
Color:
Black
Weight:
162 g / 5.71 oz(approx.)
Package List:
1 x Medicine Box:

Избор на клиенти