M8 не'рѓосувачки челик 304 кука и очите Turnbuckle Wire Rope Tension, 3 пакет
Свеж

M8 не'рѓосувачки челик 304 кука и очите Turnbuckle Wire Rope Tension, 3 пакет

DEN 3.33

Достапно.

Може да се користи за затегнување на затегнување и фиксирано јаже и да го прилагоди ефектот на еластична. Дијаметар на нишки од не'рѓосувачки челик : М8; Со работен магнетски. Вкупна должина : 190мм/ 7,5 инчи (затворен); Бесплатна оддалеченост за патување : 93мм/3,67 инчи. Направено од 304 отпорност на корозија од не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа. Забележете го просторот помеѓу завртките : жицата треба да се намали на соодветна должина. Може да се користи за затегнување на затегнување и фиксирано јаже и да го прилагоди ефектот на еластична. Дијаметар на нишки од не'рѓосувачки челик : М8; Со работен магнетски. Вкупна должина : 190мм/ 7,5 инчи (затворен); Бесплатна оддалеченост за патување : 93мм/3,67 инчи. Направено од 304 отпорност на корозија од не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа. Забележете го просторот помеѓу завртките : жицата треба да се намали на соодветна должина. Спецификација : Материјал : 304 Големина на не'рѓосувачки челик : M8 QTY : 3 парчиња Карактеристики : Куките се добро навојни, а Turnbuckle работи многу непречено. Завртката е одвојлива, така што може да се користи повеќе пати. Погодно за држење на напнатост на жицата и местење на брод, затегнување жица јаже, сончева сенка или затегнувач на шатори, и за висечки хамак, облека за облека, растенија, жица, фотографии, итн. Едноставно за употреба : 1. Пресврт на двата краја први 2. пресврт Повторно пакетот со цилиндар со средна навој вклучува : 3 x Вртец од не'рѓосувачки челик.

Детали

Избор на клиенти