21x24mm 21 * 24mm Комплет за прекинувачи на рокери 4 пин 6pin 2 Позиција 3 Позиција 15А/250VAC On-Off OFF 1PCS
Свеж

21x24mm 21 * 24mm Комплет за прекинувачи на рокери 4 пин 6pin 2 Позиција 3 Позиција 15А/250VAC On-Off OFF 1PCS

DEN 2.00

Достапно.

Микро прекинувачи. Микро прекинувачи. Micro Switches Product Опис Производ Име Рокер прекинувач Конекција Тип : SPDTACTION TYPE LATCHING RESETPOSION : ON-OFF / OFF-OFF-OFTERINALS Број 2 3 RATING WOLTAGE / TETURN6 A6 A-12 A 250 VACPACKAGE вклучувајќи 1 парче.

Детали

Избор на клиенти