Hуди на мало пуловер на RVCA
Свеж

Hуди на мало пуловер на RVCA

DEN 1088.00

Достапно.

100% памук. Направени во САД или увезени. Затворање на вратоврска, затворање на вратоврска. Само миење на рацете. Овие се времиња кога Loungewear е прифатлива за секоја пригода. Искористете го тоа во малата Hoodie RVCA. Худи на женското руно е преголема со џеб од кенгур и аспиратор. Неисполнети и вратоврска. Спарете го со малите панталони RVCA за крајниот комбо за дневна облека. Материјал : Четкан тери руно. Модел : Tie-Dye ON (VWT). Преголемо вклопување. 100% памук. Овие се времиња кога Loungewear е прифатлива за секоја пригода. Искористете го тоа во малата Hoodie RVCA. Худи на женското руно е преголема со џеб од кенгур и аспиратор. Неисполнети и вратоврска. Спарете го со малите панталони RVCA за крајниот комбо за дневна облека.

Детали

Избор на клиенти